Harika bir yamaç paraşütü uçuşu için Neden Biz!

Ekstra +15 dk yamaç paraşütü uçuşu!

Fethiye Babadağ 1969 metredir. Yamaç paraşütü ile bu yükseklikten kalkıp ölüdeniz e inmemiz yaklaşık 25 dakika sürmektedir, akrobasi yapılması durumunda bu süre -5dk kadar kısalmaktadır. Yani yamaç paraşütünde manzarayı izlemeye doyamayanlar için süper bir teklifimiz var.

Havanın da uygun olması durumunda termik dalgalarını kullanarak 2000 metreden çok daha fazla yükselip çok daha harika manzaralar görebiliyoruz, kelebekler vadisini bile ziyaret edebiliriz. Böylece yamaç paraşütünün doğasını, gerçek uçuş deneyimini yaşamış olursunuz. Kısacası sizin istemeniz havanında uygun olması durumunda +15 dakika fazladan uçuş sözümüz var, üstelik ücretsiz.

Yamaç paraşütünde çılgın bir süpriz!

Yamaç paraşütü uçuşu ve buna muhteşem manzaranın eşliği harika, bunu sizin için özel bir anı ile birleştirmek isterseniz, mutluluğunuzu paylaşmaktan zevk duyarız.

Bu bir doğum günü olabilir yada evlilik teklifi yada aklında ne çılgınlık varsa. Yamaç paraşütün de çata patlı bir pastayla doğum günü kutlanabilir, yada sizleri gökyüzünde yan yana getirip flamalı meşaleli bir evlilik teklifi. Bir çok seçenek bir çok fikir var senin aklında ne var ?

Kimler yamaç paraşütlerine dokunmak ister?

Belki ilk yamaç paraşütü uçuşunuz belki de hayalini kurduğunuz bir ilk olacak. Her şey de olduğu gibi bununda keyfi arkadaşlarla sevdiklerinizle bir başka. Acaba nasıl olacak, kim korkacak sorularının cevabı için ölüdeniz e inmeyi beklemeye gerek yok.

Yamaç paraşütü mükemmel derecede stabilizeye sahip çok hassas kontrolleri olan bir hava aracıdır. Paraşütler birbirine dokunabilir hatta üzerinde yürünebilir. Bu işin Show tarafı tatbikîde, özel olan kısmı ise sevdiklerinizle yan yana uçuyor birbirinizle konuşarak bu anı canlı canlı paylaşıyor olmak.

Uçmak beni kesmedi diyorsan!

Yamaç paraşütü çok sakin uçar, otobüs koltuğundan daha rahat ve daha az sarsıntılı bir uçuş keyfi sunar. Bunun yanısıra karpostal sanacağınız bir manzara üzerinde dolanır durursunuz.

Ama bunu bir ekstrem spor haline getirmek pilotunuzun elinde, zamanı geldiğinde size soracaktır ve istemeniz durumunda birbirinden çılgın manevralar ile sizleri savuracaktır. Sadece paraşütle takla atmak değil tabi ki bunun içeriği. Bir düşünün kuşlar ne de mutlu görünüyor ağaçlar arasından kıvrılıp uçurum kenarlarında süzülüyorlar. Size gerçekten onların dünyasını sunuyoruz. Ağaçlara basarak uçurumlara neredeyse dokunarak uçuyoruz yapması bizden hissetmesi sizden.

Tüm bu vaatlerimiz ücretsizdir, kesinlikle sizin istemeniz durumunda size sunulur. Güvenliğiniz riske atılmaz, malzemelerimiz her yıl yenilenmektedir ve denetimleri Türk Hava Kurumu tarafından yapılır. Fly Liberty ailesi size: standart ticari bir uçuş yerine, yamaç paraşütünü iş olarak yapmanın yanı sıra, uçuş tutkusunu yaşayan ve size tattırmaktan mutluluk duyan bir ekiple uçma şansı sunar.

Ekibimiz

2011 yılından beri profesyonel olarak yamaç paraşütü ile ilgileniyorum. İlk uçuşunuz sizin için büyük bir korkuysa, bunu eğlenceye dönüştürmek için çalışacağım. Bir kuş nasıl hisseder, uçmak neden tüm hislerden üstün bir tutku, bunu size aktarmak en büyük uğraşım.

Kerem Alkan

Bu spora 2010 yılından bu yana gönül bağı ile bağlanmış bu sporu başkalarına öğretmek ve bu eşsiz hissiyatı bir kere bile olsa başkaları ile paylaşabilmenin verdiği haz tartışılamaz. Hayalleriniz de rüyalarınız da yaşadığınız bu duyguyu gerçeğe çevirmek için fly liberty ailesi olarak hazırız.

Koray Koş

Yamaç Paraşütü en büyük tutkum ancak tek tutkum değil. Bir çok ekstrem sporlar uğraşıyor adrenalini çok seviyorum. Uçmak büyük bir tutku ama daha da heyecanlı hale getirmek isterseniz gökyüzünde biraz takla atabiliriz.

Faruk Konuk

Çekiliş Katılım Formu

Call Now Button