Fethiye Yamaç Paraşütü
Ölüdeniz Babadağ

Sıradan bir Ölüdeniz yamaç paraşütü yerine, sportif hislerle dolu eksiksiz bir uçuş deneyimi. Liberty paragliding ölüdeniz deki en ayrıcalıklı yamaç paraşütü ekibidir. Size +15dk fazla uçuç sözü verir. Her yıl yenilenen ekipmanlar ile uçar. +10 yıllık deneyim, aşk ve macera tutkusu. Bu senin kendini keşfettiğin an! Bunu en iyisiyle yap.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fethiye

Hemen Başlayalım

Öncelikle bize iletişim kanallarından ulaşın hava durumu hakkında bilgi alın.

Uçuş saatinizi belirleyelim, dilerseniz sizi otelinizden alalım.

Uçuş günü bizim araçlarımızla Babadağ 1969 metreye çıkıp, eğitmenlerimiz sizleri hazırlayacak.

Ardından etkinliğimiz eğitmenler eşliğinde başlayacak ve harika bir ölüdeniz manzarası sizleri bekliyor olacak.

Havada kaılışımız 30-40 dk sürecek Kelebekler vadisi, Fethiye, kaya köy ve ölüdeniz’ i göre bileceksiniz.

İsterseniz biraz akrobasi katacağız, biraz sizlere kullandıracağız ve Ölüdeniz sahiline iniş yapacağız, fotoğraflarımızı izleyeceğiz.

Ve tüm bunlardan sonra artık uçmak ne demek gerçekten biliyor olacaksınız.

Ekstra Süre

Babadağ 1969 metredir ve standart bir uçuş ortalama 25 dk sürmektedir. Misafirlerimize istemeleri taktirde ücretsiz +15dk yamaç paraşütü uçuşu sunuyoruz.

Sürpriz Uçuşlar

Kim gökyüzünde evlilik teklifi almak yada doğum günü nü kutlamak istemez ki, üstelik Fethiye Ölüdeniz de. Bu anlar için size yardımcı olmaktan heyecan ve mutluluk duyarız.

Ailece Havadayız

Bu unutulmaz uçuşu sevdiklerinizle aynı anda yaşayın, uçuş boyunca paraşütlerimiz beraber olacak. Birbirinizin kanatlarına dokunup onlarla anı paylaşın.

Akrobasi Zamanı

Paragliding başlı başına harika bir duygu ama daha fazlasını isterseniz, adrenalin sizi bekliyor. Ölüdeniz manzarasında kim takla atmak ister ?

star rating  Koray bey ile mükemmel bir uçuş gerçekleştirdik kesinlikle tavsiye ederim yukarıdan manzara harika ölüdeniz kesinlikle bu açıdan görülmesi gerekir

825g_khant
Ocak 1, 1970

star rating  Aşırı keyifli bir uçuştu 🙂 Paraşütü kullanmak heyecan vericiydi 😉 Faruk bey havadaki isteklerinizi yerine getiriyor. Çok çok çok güzeldi 🙂

selins582
Ocak 1, 1970


Sorularınız:

Atlayış kilo sınırı ne kadar?
Babadağ yamaç paraşütü uçuş noktası için: kilo sınırı erkeklerde 110 kg bayanlarda 90 kg dır.

Babadağ uçuşu ne kadar sürüyor?
Uçuş organizasyonu toplamda 2 saatimizi alır. Havada kalma süresi 30 dakikadır. Geri kalan süreç, Babadağ transferi, uçuş öncesi hazırlık ve çekimlerin izlenmesini içerir.

En iyi uçuş saati?
Hava her saat değişkendir, paragliding ısınan havada daha fazla kalabildiği için önerimiz şu şekilde: misafirimiz eğer ki havada daha uzun süre kalmak isterse 1-3 saatlerini seçebilir. Daha güzel fotoğraflar için ise sabah 9 – 11 uçuşları tavsiye edilir, buda güneşin konumuyla ilgilidir. Gün batımı uçuşları sanılanın aksine en kötü manzaraya sahiptir Bunu duyduğunuza üzüldüğünüzü biliyorum.

İniş sırasında ne yapmalıyız?
Paragliding koşarak havalanan ve koşarak hızımızı azaltarak indiğimiz bir hava aracıdır. Ama çoğu zaman buna gerek kalmaz, eğitmeniniz palye dediğimiz teknikle iniş anında neredeyse hızı sıfırlayarak sizi ayaklarınızın üzerine kondurur. Linke tıklayarak Babadağ Ölüdeniz uçuşlarımızdan bir iniş izleyebilirsiniz.

Kimler yamaç paraşütü yapamaz?
Öncelikle hamile misafirlerimiz kesin olarak uçuşlarımıza dahil edemiyoruz. Bunun yanı sıra başka bir yasaklı listesi yok, doktorunuza danışarak karar verebilirsiniz. Ancak vertigo gibi bir denge rahatsızlığınız varsa havada olmak sizi kötü etkileyebilir.

Yanımızda ne getirmeliyiz?
Ölüdeniz Babadağ da uçuş denetimleri ve kuralları Türk Hava Kurumu tarafından yapılmaktadır. Ve yönergemiz gereği uçuş sırasında yanınıza telefon vb eşya alamazsınız, sadece güneş gözlüğüne izin veriliyor. Gelirken yanınızda kapalı bir ayakkabı, yaz haricinde geliyorsanız hırka, mont alabilirsiniz. Bu uygulamanın amacı da ölüdeniz de güneşlenen insanların üstüne bir şey düşürme ihtimalinden.

Fethiye Yamaç Paraşütü fiyatı ne kadar?
Uçuş ücreti 2022 yılı itibariyle 2500 TL dir. Bu ücretin içerisinde fotoğraf video çekimleri dâhil değildir. Onların ücreti de 450TL dir.

Fethiye yamaç paraşütü hakkında

Bloğumuza bir göz atın!

Eğitim almaya ne dersin?

Call Now Button